Zapytanie ofertowe na świadczenie usług pocztowych

Warta , 30.11.2021 r.

Zamawiający

Gmina Warta, Rynek im. Wł. St. Reymonta 1, 98-290 Warta
Strona internetowa: www.gimwarta.pl, e-mail: zamowienia@gimwarta.pl

Przedmiot Zamówienia

Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych, wysyłek paczek oraz ich zwrot w okresie od 03.01.2022 roku do 31.12.2022 roku dla Urzędu Miejskiego w Warcie.

Znak sprawy: WOA.27.14.2021.2630.TJ

Osobami upoważnionymi do udzielania informacji są:

Beata Włodarczak (43) 8287100 gmina@gimwarta.pl

Tomasz Jachowicz   (43) 8287115 zamowienia@gimwarta.pl

Opis przedmiotu zamówienia:

• Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych, wysyłek paczek  w okresie od 03.01.2022 r. do 31.12.2022 r. dla Urzędu Miejskiego w Warcie.
  • Usługa obejmuje cały obszar Rzeczypospolitej Polskiej, Europę i kraje spoza Europy.
  • Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do zapytania cenowego.

Sposób i termin składania ofert:

Oferty można składać drogą elektroniczną na adres: zamówienia@gimwarta.pl lub osobiście w sekretariacie lub pocztą na adres: Urzędu Miejskiego w Warcie, Rynek im. Wł. St. Reymonta 1, 98-290 Warta. Koszty związane z przygotowaniem, sporządzeniem i dostarczeniem oferty ponosi Oferent. Składane oferty powinny być opisane: „Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych, wysyłek paczek”. Oferty należy składać do dnia 13.12.2021 r. do godz. 12:00.

Sposób zapakowania ofert składanych osobiście lub przesyłanych pocztą:

Oferta ma zostać zapakowana w kopertę. Koperta ma zostać zatytułowana „Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych, wysyłek paczek”. Oferta ma zostać złożona na formularzu „oferta cenowa” wraz z załącznikami.

Oferty przesyłane drogą elektroniczną:

Oferta powinna być przesłana na formularzu „oferta cenowa” wraz z załącznikami podpisanymi przez Wykonawcę z pieczątkami, w PDF lub JPG jako załącznik do e-maila  na adres zamowienia@gimwarta.pl

Rodzaje i opis kryteriów, którymi Beneficjent będzie się kierował przy wyborze oferty, wraz z podaniem znaczenia tych kryteriów i sposobu oceny ofert oraz opis sposobu obliczenia ceny.

Cena  - 100%

Wybrana zostanie oferta z najniższą ceną.

Cena ma zostać podana w złotówkach z dwoma miejscami po przecinku. Cena ma zawierać wszelkie niezbędne koszty realizacji zamówienia oraz uwzględniać wszystkie wymogi Zamawiającego.

Załączniki do oferty.

Oferta musi zawierać następujące dokumenty- załączniki:

• Załącznik nr 1 – Formularz oferty
  • Załącznik nr 2 – Formularz cenowy
  • Załącznik nr 3 - Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Oferta niekompletna zostanie odrzucona.

Termin wykonania zamówienia:

W okresie od 03.01.2022 roku do 31.12.2022 roku.

Otwarcie ofert i rozstrzygniecie postępowania.

• Otwarcie ofert nastąpi dnia 13 grudnia 2021 roku o godz. 12:15
  • Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte w terminie 3 dni roboczych od otwarcia ofert.
  • O wynikach postępowania jego uczestnicy zostaną poinformowani w formie elektronicznej na adres mailowy podany w ofercie cenowej.
  • W ciągu 7 dni od daty rozstrzygnięcia postępowania zostanie podpisana umowa z wyłonionym w wyniku postępowania wykonawcą zamówienia.

Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania bez podania przyczyn.

30 listopada 2021, godz. 14:22
#Zamówienia publiczne