Narodowy Spis Powszechny 2021

Badanie kontrolne w NSP Ludności i Mieszkań 2021

Badanie kontrolne odbędzie się w dniach od 12 do 24 listopada 2021 roku.

Narodowy Spis Powszechny 2021 zakończony

Dziękujemy za udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Dzisiaj ostatni dzień na spisanie się w NSP 2021

Spisać będzie można się do godz. 23:59. Wybrane punkty spisowe będą działać tego dania do północy »»

Spis Powszechny trwa do 30 września br.

#SpisPowszechny trwa do 30 września br. Zapytaj dziadków czy potrzebują pomocy w spisaniu się. Jak możesz pomóc? »»

Zachecamy do spisania się na Dożynkach Gminnych 22 sierpnia

Drodzy Mieszkańcy, jeśli jeszcze nie spisaliście się w Narodowym Spisie Powszechnym, zachęcamy do skorzystania z pomocy »»

Spisobus w Warcie - 29 lipca czwartek

W dniu 29 lipca 2021 roku (czwartek) na placu targowym w Warcie będzie można spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym »»

KONKURS FOTOGRAFICZNY na wakacje

Szanowni Państwo! 1 lipca – na wakacje, Urząd Statystyczny w Łodzi ogłosił konkurs Fotograficzny promujący NSP »»

Narodowy Spis Powszechny możliwy w Galerii Łódzkiej i Manufakturze

Szanowni Państwo. Informujemy, że w Łodzi respondenci mogą się spisać także w 2 galeriach handlowych: Galeria Łódzka »»

Jak zweryfikować rachmistrza spisowego?

Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczęli wywiady bezpośrednie w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i »»

Co warto wiedzieć o identyfikatorze rachmistrza

Co warto wiedzieć o identyfikatorze rachmistrza Już od 23.06 br. rachmistrzowie spisowi zaczną odwiedzać »»

Rachmistrzowie spisowi rozpoczną wywiady bezpośrednie