bip.gminawarta.pl facebook.com twitter.com youtube.com

Psy do adopcji

NIE KUPUJ - ADOPTUJ!

chronisko Fundacji Medor w Zgierzu w drodze przetargu ogłoszonego pod koniec 2020 roku przejęło zadania, które przez 12 lat realizowane były przez Schronisko w Wojtyszkach, mające na celu utrzymanie i zapewnienie opieki weterynaryjnej bezdomnym zwierzętom z terenu Gminy Warta. Medor jest schroniskiem kameralnym, z małą liczbą psów i bardzo wysokim procentem adopcji. Jest otwarte dla odwiedzających, prowadzony jest wolontariat z możliwością wyprowadzania psów na spacery w każdy dzień tygodnia, na które serdecznie Was zapraszamy.

Nasza gmina w Schronisku w Wojtyszkach dotychczas utrzymywała 62 psy, które zostały adoptowane przez Fundację Ancymon. Tym samym na dzień dzisiejszy gmina Warta na swoim utrzymaniu nie ma żadnego psa. Te, które zostały pod opieką Fundacji nadal czekają na nowe domy, a do adopcji pozostało już tylko 17 psiaków.

A dlaczego warto adoptować? Te zdjęcia nie pozostawiają złudzeń! J To tylko kilka szczęśliwych pyszczków, którym udało się znaleźć kochających właścicieli. Nie ma wierniejszych przyjaciół niż psy, które zostały wcześniej skrzywdzone przez człowieka. Za stworzenie nowego domu potrafią  odwdzięczyć się ogromem bezwarunkowej miłości.

Fundacja "Medor" Przyjaciele Bezdomnych Zwierząt

ul. Urocza 9
95-100 Zgierz

http://www.medor.org/

głowne zdjecie

Menu

Urząd Miejski w Warcie, Rynek im. Wł. St. Reymonta 1, 98-290 Warta, +48 43 82 87 100
Zapraszamy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00, Wtorek - czwartek: 7:30 - 15:30, piątek: 7:30 - 14:00.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe...