Szlachetna paczka w gminie Warta

10 rodzin z terenu Gminy Warta zostało włączonych do akcji Szlachetna PACZKA Darczyńcą jednej z nich została "drużyna" składająca się z: Urzędu Miejskiego w Warcie, ZWiK Warta Sp. z o o., SP w Warcie, SP w Raczkowie oraz SP w Jakubicach. Wybrana rodzina została wyposażona w artykuły spożywcze, środki czystości, pościel oraz art. ułatwiające codzienne funkcjonowanie dla osób z niepełnosprawnościami.

W dniu dzisiejszym Burmistrz Warty w imieniu wszystkich darczyńców przekazał wybranej rodzinie przygotowane "prezenty". Dziękujemy wszystkim za pomoc, w tym wolontariuszom z Szlachetna Paczka Gmina Warta. Razem możemy więcej!

#dobrowraca #wartopomagać #AktywnaGminaWarta

10 grudnia 2022, godz. 12:09