Otwarcie drogi na terenie ZGKiM w Warcie

Zamiast taplać się znów w błocie, mamy drogę jak "es osiem".

Miło Nam poinformować, że dniu dzisiejszym doszło do oficjalnego otwarcia drogi asfaltowej na....terenie naszego zakładu.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z samorządem naszej gminy - reprezentowanym przez Burmistrza Pana Krystian Krogulecki oraz Przewodniczącego Rady Pana Grzegorz Kopacki, udało się Nam poprawić infrastrukturę na terenie naszego zakładu poprzez wylanie naszej drogi wjazdowej nawierzchnią asfaltową.

Dzięki tej inwestycji poprawią się zarówno warunki pracy Naszych pracowników ale także obsługiwanych petentów - amortyzatory naszych pojazdów będą mogły odetchnąć z ulgą, a My latem będziemy mogli odetchnąć całą piersią, gdyż tumany otaczającego Nas kurzy, pozostaną już nasz szczęście tylko smutnym wspomnieniem.

Jest Nam niezmiernie miło, że planując całą tegoroczną ofensywę drogową w naszej gminie, zadbano również o Nas.

Odwracając słowa Neila Armstronga - to niewielki krok dla ludzkości, ale ogromny dla... komfortu naszej pracy - Dziękujemy

1 grudnia 2022, godz. 08:50
#Inwestycje