Zapytanie ofertowe na świadczenie usług pocztowych

Warta, dn. 28.11.2022  roku

ZAPYTANIE OFERTOWE

Znak sprawy: WOA.27.23.2022.2630.TJ

Zapytanie ofertowe na świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych, wysyłek paczek oraz ich zwrot dla Urzędu Miejskiego w Warcie.

Postępowanie nie podlega ustawie z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych  – wartość zamówienia nie przekracza kwoty 130.000,00 zł.

1. Zamawiający:

Gmina Warta

Rynek im. Władysława Stanisława Reymonta 1, 98-290 Warta

NIP: 827 – 213 – 95 – 26, REGON: 730934542

tel. 438287100, email: zamowienia@gimwarta.pl

Osoba do kontaktu: Tomasz Jachowicz  – 43 828 71 15

Beata Włodarczak e-mail: beata.wlodarczak@gimwarta.pl tel.: 43 828 71 00

2. Opis przedmiotu zamówienia:

1. Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych, wysyłek paczek oraz ich zwrot dla Urzędu Miejskiego w Warcie.
  2. Usługa obejmuje cały obszar Rzeczypospolitej Polskiej, Europę i kraje spoza Europy.
  3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do zapytania ofertowego.

3. Rodzaje i opis kryteriów, którymi Beneficjent będzie się kierował przy wyborze oferty, wraz z podaniem znaczenia tych kryteriów i sposobu oceny ofert oraz opis sposobu obliczenia ceny.

Cena  - 100%

Wybrana zostanie oferta z najniższą ceną.

Cena ma zostać podana w złotówkach z dwoma miejscami po przecinku. Cena ma zawierać wszelkie niezbędne koszty realizacji zamówienia oraz uwzględniać wszystkie wymogi Zamawiającego.

4.  Termin realizacji zamówienia: od 02.01.2023 r. do 31.12.2023 r.

5.  Miejsce, sposób i termin składania ofert.

Ofertę wraz z załącznikami (podpisanymi) można składać drogą elektroniczną w pdf na adres: zamowienia@gimwarta.pl lub w zaklejonej nieprzezroczystej kopercie osobiście w sekretariacie w oryginale lub pocztą na adres: Urzędu Miejskiego w Warcie, Rynek im. Wł. St. Reymonta 1, 98-290 Warta. Koszty związane z przygotowaniem, sporządzeniem i dostarczeniem oferty ponosi Wykonawca. Składane oferty powinny być opisane: „Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania przesyłek pocztowych, wysyłek paczek oraz ich zwrot dla Urzędu Miejskiego w Warcie - oferta”.

Oferty należy składać do dnia 09.12.2022r. do godz.12:00.

Oferty, które wpłyną po wyznaczonym terminie składania ofert nie będą brane pod uwagę.

6.  Opis warunków udziału w postępowaniu:

Zamawiający wymaga aby Wykonawca dysponował odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, znajdował się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia i na spełnienie tych wymogów złoży oświadczenie zgodne z załącznikiem nr 4 do zapytania.

7. Obowiązkowe załączniki do złożenia w ramach oferty.

Oferta musi zawierać następujące wypełnione przez Wykonawcę załączniki i dokumenty:

1. Załącznik nr 1 – Formularz oferty;
    2. Załącznik nr 2 – Formularz cenowy;
    3. Załącznik nr 3 - Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych;
    4. Załącznik nr 4 - Oświadczenie o spełnieniu wymogów udziału w postepowaniu.

Oferta niekompletna zostanie odrzucona.

8. Otwarcie ofert i rozstrzygniecie postępowania.

1. Otwarcie ofert nastąpi dnia 09.12.2022 roku o godz. 12:15.
    2. Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte w terminie 3 dni roboczych od otwarcia ofert.
    3. O wynikach postępowania jego uczestnicy zostaną poinformowani w formie elektronicznej na adres mailowy podany w ofercie cenowej.
    4. W ciągu 7 dni od daty rozstrzygnięcia postępowania zostanie podpisana umowa z wyłonionym w wyniku postępowania wykonawcą zamówienia.

Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania bez podania przyczyn.

28 listopada 2022, godz. 16:42
#Zamówienia publiczne