Program zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych

Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować, że nasza Gmina zgłosiła swój akces do programu zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych.

Co to oznacza i zmienia dla mieszkańców Naszej gminy?
Pozwoli to wszystkim uprawnionym mieszkańcom naszej gminy zakupić węgiel po bardzo atrakcyjnej cenie, nieprzekraczającej 2000 zł brutto za tonę opału.
Zależy Nam, aby sprowadzony dla Naszych mieszkańców opał był jak najtańszy.
Istotne jest również, byśmy jako samorząd mieli dokładną i szczegółową kontrolę na każdym etapie jego obrotu – od wydania towaru, poprzez transport, aż do docelowego zakupu przez mieszkańca.
Jakość pozyskanego towaru i zaspokojenie nim potrzeb Mieszkańców Gminy Warta jest tutaj kluczowa.
Właśnie dlatego, w chwili obecnej, powołany na tą sposobność zespół pracowników prowadzi analizy, dzięki którym zostanie podjęta ostateczna decyzja odnośnie ceny i formy dystrybucji materiału.

Więcej informacji już wkrótce.

4 listopada 2022, godz. 12:36