Bezpłatna wycieczka do ZOO w Łodzi

Ruszamy z zapisami na kolejną wycieczkę w ramach kampanii „Nie wyrzucaj - ograniczaj, odtwarzaj, oddawaj” w Gminie Warta.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku szkolnym wraz z opiekunami na wycieczkę edukacyjną do ZOO Łódź

Projekt współfinansowany jest ze środków Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

W komentarzu poniżej znajduje się karta zgłoszeniowa, którą należy dostarczyć drogą mailową na adres gmina@gminawarta.pl lub osobiście do Biura Podawczego znajdującego się na parterze Urzędu Miejskiego w Warcie. Udział w projekcie jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 3 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

#gminawarta

20 lipca 2022, godz. 13:23