Zapytanie ofertowe na dostawę wraz z grafiką koszulek

Warta, dn. 24 marca 2022 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytanie ofertowe na dostawę wraz z grafiką koszulek jako nośnika reklamowego w ramach realizacji projektu pn. Promocja Gospodarcza Gminy i Miasta Warta Szansą na Ożywienie Obszarów Peryferyjnych Województwa Łódzkiego”.

Postępowanie nie podlega ustawie z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych – wartość zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych kwoty 30.000 euro (art. 4 pkt. 8 ustawy).

Postępowanie nie podlega ustawie z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych – wartość zamówienia nie przekracza kwoty 130.000,00 zł.

1. Zamawiający:

Gmina Warta

Rynek im. Władysława Stanisława Reymonta 1, 98-290 Warta

NIP: 827 – 213 – 95 – 26, REGON: 730934542

tel. 438287100, email: zamowienia@gimwarta.pl

Osoba do kontaktu: Tomasz Jachowicz  – 43 828 71 15

2. Nazwa projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 20014 – 2020

"Promocja Gospodarcza Gminy i Miasta Warta Szansą na Ożywienie Obszarów Peryferyjnych Województwa Łódzkiego’’

Oś priorytetowa II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka

Działanie II.2:  Internacjonalizacja przedsiębiorstw

Poddziałanie II.2.2: Promocja gospodarcza regionu

Zadanie 2.: Przygotowanie Kampanii Promocji Gospodarczej Gminy Warta

3. Opis i zakres przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, przygotowanie, wykonanie i dostawa koszulek reklamowych (T-shirt).

Projekt graficzny koszulek po stronie wykonawcy – grafika na koszulkach oprócz poniżej wymienionych logotypów ma przedstawiać cechy charakterystyczne dla regat żeglarskich oraz targów OZE.

Minimalne parametry koszulek:

- minimum 95% bawełna,

- krótki rękaw,

- gramatura min. 150g/m2"

- liczba – 2000 szt.,

- rozmiary – S 300 szt., M 800 szt., L – 500 szt., XL – 300 szt. XXL – 100,

- koszulki w różnych kolorach

- nadruk dwustronny sitodrukiem,

- pole znakowania: przód i tył koszulki w rozmiarze min. A4 w 8 kolorach

4. Oznakowanie obowiązkowe koszulek:

Koszulki mają zostać oznakowane logotypami UE w pełnych kolorach zgodnie z zasadami promocji i oznakowania projektów link poniżej oraz nazwą projektu:

„,Promocja Gospodarcza Gminy i Miasta Warta Szansą na Ożywienie Obszarów Peryferyjnych Województwa Łódzkiego”

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Ponadto wyżej wymienione gadżety mają być również oznakowane logo targów oraz herbem Gminy Warta.

5. Rodzaje i opis kryteriów, którymi Beneficjent będzie się kierował przy wyborze oferty, wraz z podaniem znaczenia tych kryteriów i sposobu oceny ofert oraz opis sposobu obliczenia ceny.

Cena  100%

Wybrana zostanie oferta z najniższą ceną.

Cena ma zostać podana w złotówkach z dwoma miejscami po przecinku. Cena ma zawierać wszelkie niezbędne koszty realizacji zamówienia oraz uwzględniać wszystkie wymogi Zamawiającego.

6.  Termin realizacji zamówienia: 30 kwietnia 2022r.

7.  Miejsce, sposób i termin składania ofert.

Wypełnioną ofertę wraz z załącznikami w wersji pdf. należy przesłać w formie e-maila na adres: zamówienia@gimwarta.pl  do dnia  4 kwietnia 2022 r. do godz. 12:00.  w tytule należy napisać: Dostawa wraz z grafiką koszulek jako nośnika reklamowego w ramach realizacji projektu pn. „Promocja Gospodarcza Gminy i Miasta Warta Szansą na Ożywienie Obszarów Peryferyjnych Województwa Łódzkiego”.

Oferty, które wpłyną po wyznaczonym terminie składania ofert nie będą brane pod uwagę.

9.  Dokumenty składane wraz z ofertą w postępowaniu:

Oferta musi zawierać następujące dokumenty- załączniki:

1. Załącznik nr 1 – Formularz oferty

2. Załącznik nr 2 - Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

3. Załącznik nr 3 - Oświadczenie o niekaralności

4. Załącznik nr 4 - Oświadczenie o braku powiązania

Oferta niekompletna zostanie odrzucona.

10. Rozstrzygniecie postępowania i zlecenie realizacji zamówienia

Otwarcie ofert i rozstrzygniecie postępowania.

• Otwarcie ofert nastąpi dnia 4 kwietnia 2022 roku o godz. 11:15
  • Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte w terminie 5 dni roboczych od otwarcia ofert.
  • O wynikach postępowania jego uczestnicy zostaną poinformowani w formie elektronicznej na adres mailowy podany w ofercie cenowej.
  • W ciągu 7 dni od daty rozstrzygnięcia postępowania zostanie podpisana umowa z wyłonionym w wyniku postępowania wykonawcą zamówienia.

Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania bez podania przyczyn.

24 marca 2022, godz. 15:02
#Fundusze Unijne