Zapytanie ofertowe na wykonanie Kompleksowej realizacji muralu

Warta, dn.22.03 2022  roku

ZAPYTANIE OFERTOWE

Znak sprawy: WOA.27.4.2022.TJ

Zapytanie ofertowe na wykonanie zadania pn. Kompleksowa realizacja muralu pt. „Historia Miasta Warta – wspaniałych zwykłych ludzi”.

Postępowanie nie podlega ustawie z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych – wartość zamówienia nie przekracza kwoty 130.000,00 zł.

1. Zamawiający:

Gmina Warta

Rynek im. Władysława Stanisława Reymonta 1, 98-290 Warta

NIP: 827 – 213 – 95 – 26, REGON: 730934542

tel. 438287100, email: zamowienia@gimwarta.pl

Osoba do kontaktu: Tomasz Jachowicz  – 43 828 71 15

2. Opis i zakres przedmiotu zamówienia:

Mural ma zostać wykonanych w pasażu płk. dr Bronisława Lubienieckiego w Warcie.

Zadanie zostało podzielone na pięć etapów. W załączeniu zdjęcie ściany przeznaczonej na mural.

W celu należytej wyceny prac zaleca się przeprowadzenie wizji lokalnej.

Na wykonane prace Wykonawca udzieli 36 miesięcznej gwarancji.

2.1 I etap przygotowanie ściany obejmuje:

2.1.1 Wzmocnienie ściany zbrojeniem stalowym i betonem B-25;

2.1.2 Wykonanie kapinosa z betonu ok. 36 mb.

2.1.3 Przygotowanie podłoża – oczyszczenie ze starej farby, gruntowanie gruntem ok. 206 m2;

2.1.4 Tynkowanie z pogrubieniem – 26 mb;

2.1.5 Wykonanie izolacji poziomej – 36 m2;

2.1.6 Wykonanie tynku – 180 m2

2.2 II etap projekt, materiały do realizacji muralu (farba, pędzle, wałki), przygotowanie szablonów pozycjonujących (przeprócha, cięcie, noże do plotera);

2.3 III etap gruntowanie - aplikacja (podkład - odtłuszczenie) + 2 aplikacja (farba nawierzchniowa), montaż części szablonów pozycjonujących przepróchy i aplikacja, podmalówka apli pod elementami graficznymi.

2.4 IV etap montaż szablonów przepróchy korygująco - pozycjonujących i aplikacja, korekta szkicu pozycjonującego i ustawienie perspektywy, proporcji elementów kompozycji, połączenie przerw technicznych przepróchy i ponowa aplikacja najciemniejszego waloru farby (element przedłużenia żywotności muralu - blaknięcie walorowe);

2.5 V etap malowanie muralu.

W celu należytej wyceny prac zaleca się przeprowadzenie wizji lokalnej.

Na wykonane prace Wykonawca udzieli 36 miesięcznej gwarancji.

3. Rodzaje i opis kryteriów, którymi Beneficjent będzie się kierował przy wyborze oferty, wraz z podaniem znaczenia tych kryteriów i sposobu oceny ofert oraz opis sposobu obliczenia ceny.

Cena  - 100%

Wybrana zostanie oferta z najniższą ceną.

Cena ma zostać podana w złotówkach z dwoma miejscami po przecinku. Cena ma zawierać wszelkie niezbędne koszty realizacji zamówienia oraz uwzględniać wszystkie wymogi Zamawiającego.

4.  Termin realizacji zamówienia: do 31.07.2022 roku.

5.  Miejsce, sposób i termin składania ofert.

Wypełniony formularz oferty z załącznikami (podpisanymi) w wersji pdf. należy przesłać w formie emaila na adres: zamowienia@gimwarta.pl  do dnia 30 marca 2022 roku do godz. 11:00 w tytule należy napisać: Kompleksowa realizacja muralu pt. „Historia Miasta Warta – wspaniałych zwykłych ludzi”.

Oferty, które wpłyną po wyznaczonym terminie składania ofert nie będą brane pod uwagę.

6.  Opis warunków udziału w postępowaniu:

Oferta musi zawierać następujące dokumenty- załączniki:

1. Załącznik nr 1 – Formularz oferty (cena wyliczona na podstawie załączonej dokumentacji technicznej)

2. Załącznik nr 2 - Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Oferta niekompletna zostanie odrzucona.

7. Otwarcie ofert i rozstrzygniecie postępowania.

• Otwarcie ofert nastąpi dnia 30 marca 2022 roku o godz. 11:15
  • Postępowanie ofertowe zostanie rozstrzygnięte w terminie 5 dni roboczych od otwarcia ofert.
  • O wynikach postępowania jego uczestnicy zostaną poinformowani w formie elektronicznej na adres mailowy podany w ofercie cenowej.
  • W ciągu 7 dni od daty rozstrzygnięcia postępowania zostanie podpisana umowa z wyłonionym w wyniku postępowania wykonawcą zamówienia.

Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania bez podania przyczyn.

22 marca 2022, godz. 10:32
#Zamówienia publiczne