Umowa na Termomodernizację SP na ul Koźmińskiej w Warcie podpisana

Docieplenie ścian zewnętrznych oraz dachu, izolacja przeciw wodna ścian piwnic, obróbki blacharskie, instalacja odgromowa, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie mikro instalacji pv, to zakres prac jaki zostanie wykonany do końca listopada br. w Szkole Podstawowej w Warcie. Umowa na realizację projektu pn. „Termomodernizacja budynku szkolnego w Warcie, ul. Koźmińska” współfinansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego została już podpisana przez Burmistrza Warty Krystiana Kroguleckiego. O postępach prac będziemy na bieżąco informować.

21 marca 2022, godz. 15:54
#Inwestycje