Wypełnij ankietę o posiadanym systemie odprowadzania nieczystości

Przypominamy o dostarczeniu do Urzędu Miejskiego w Warcie – biuro podawcze, ankiety dotyczącej posiadanego systemu odprowadzania nieczystości. Jej wypełnienie i dostarczenie do Urzędu pozwoli na ustalenie faktycznego stanu posiadanych systemów odprowadzania nieczystości ciekłych na terenie Gminy Warta, a także umożliwi w przyszłości o ubieganie się o środki zewnętrze.

Wbrew obawom mieszkańców nie jest to ankieta, niosąca za sobą jakiekolwiek konsekwencje.

Ankiety zostały przekazane przez Sołtysów mieszkańcom sołectw, dostępne są również na Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Warcie oraz na stronie gimwarta.pl

5 czerwca 2023, godz. 09:30