30 finał WOŚP już w najbliższą niedzielę!

START: 30 stycznia 2022, godz. 14:00

Już w najbliższą niedzielę 30 finał WOŚP! Będzie się działo również w Gminie Warta- " w terenie" gdzie symboliczną "złotówkę" będzie można wrzucić do WOŚ-owej puszki oraz podczas licytacji, które przeprowadzone będą w Warckie Centrum Kultury od godziny 14.00! Licytowac będzie można zarówno w WCK jak i on-line!! Środki zebrane podczas z tegorocznego finału przeznaczone będą na okulistykę dziecięcą. Zachęcamy do licytowania orkiestrowych gadżetów oraz "rzeczy" przekazanych przez mieszkańców.

Gmina Warta na czele z Burmistrzem Krystianem Kroguleckim, również w tym roku dorzuca cegiełkę do puli licytowanych rzeczy w postaci "vouchera", który daje możliwość skorzystania z infrastruktury turystycznej znajdującej się w Porcie Jachtowym Jeziorsko! Mają Państwo do wyboru: popołudnie na rowerku wodnym lub na wyciągu nart wodnych, a dodatkowo po intensywnym czasie "na wodzie", obiad dla 2 osób!

Zachęcamy do licytowania!

28 stycznia 2022, godz. 11:16