Weryfikacja deklaracji odpadów komunalnych!

Szanowni Państwo, ponawiamy prośbę o weryfikację i korekty deklaracji odpadów komunalnych.

Od momentu złożenia pierwszych deklaracji minęło kilka lat, zawarte w nich dane w wielu przypadkach są już nieaktualne np. pod względem ilości osób zamieszkujących daną nieruchomość. Niestety, ilość odpadów odbieranych od mieszkańców rośnie, w przeciwieństwie do ilości osób je wytwarzających. Należy pamiętać, że system musi się samofinansować, brak deklaracji zgodnych z aktualnym stanem faktycznym, wpływa na wzrost cen odpadów.

Dlatego zwracamy się z prośbą o dokonywanie niezbędnych i koniecznych korekt.

Deklaracje do pobrania https://gminawarta.pl/.../374-deklaracja_o_wysokosci... lub na Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Warcie. Liczymy na owocną współpracę! W przypadku pytań służymy pomocą!

14 grudnia 2021, godz. 07:42
#Ochrona Środowiska