Konkurs plastyczny w ramach kampanii Płynny odpad to tez odpad

Burmistrz Warty Krystian  Krogulecki zaprasza do udziału w konkursie plastycznym organizowanym w ramach kampanii „Płynny odpad to tez odpad”

Uczestnikiem Konkursu może być każdy uczeń, uczęszczający do szkoły podstawowej (konkurs zorganizowany w dwóch kategoriach wiekowych - odrębnie klasy I-III i IV-VI), w dowolnej placówce oświatowej Gminy.

Zadaniem Uczestników jest wykonanie pracy plastycznej (dwuwymiarowej) w formacie A3 dotyczącej tematyki przydomowych oczyszczalni ścieków czy prawidłowego korzystania z kanalizacji. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej. Zachęcamy do udziału!

Zadanie dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

12 października 2021, godz. 14:54