Trwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelsiego na 2022

Trwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2022 r. Zachęcamy do oddania głosów na zadania z puli:

POWIATOWEJ - Kod zadania: ESI13. "Warcka Orkiestra Dęta inicjuje, kultywuje i rozwija lokalne tradycje folkloru muzycznego wśród mieszkańców powiatu sieradzkiego".

... w ramach zadania planuje się zakup instrumentów dla orkiestry takich jak: tuby, trąbki, saksofony, waltornie, flety, klarnety, barytony, puzony oraz zestaw perkusyjny. Ponadto zaplanowano warsztaty szkoleniowe dla członków orkiestry.

WOJEWÓDZKIEJ - Kod zadania: W12 "Budowa chodnika wraz ze zjazdami indywidualnymi w ciągu drogi wojewódzkiej w miejscowości Rossoszyca''

....w ramach zadania planuje się budowę chodnika o długości 650 m i szerokości 2 m z kostki betonowej o grubości 8cm. wraz ze zjazdami indywidualnymi  w  miejscowości Rossoszyca przy drodze wojewódzkiej  nr 710 relacji Szadek-Błaszki .

•  Każdy głos ma olbrzymie znaczenie. Głosowanie trwa do 16 lipca!
  •  Z góry dziękujemy za każdy oddany na w/w projekty.

Karta do głosowania dostępna:

Wydrukowaną podpisaną kartę można dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Warcie- biuro podawcze lub do sekretariatu Warckiego Centrum Kultu

8 lipca 2021, godz. 13:29