Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków

W czwartek 24 czerwca b.r. w godzinach od 17:30 do 19:00 podczas przejazdu kolarzy uczestniczących w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków przez Gminę Warta nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym w miejscowościach:

• Glinno
  • Dzierzązna
  • Włyń- na skrzyżowaniu drogi nr 710 w kierunku miasta Warty
  • Warta- droga nr 710
  • Duszniki
  • Małków
  • Bartochów – droga w kierunku miejscowości Kościerzyn

Organizatorzy zwracają się z prośbą o dostosowanie się do poleceń służb zabezpieczenia wyścigu, zachowanie szczególnej ostrożności w czasie przejazdu kolumny wyścigu i o zabezpieczenie zwierząt domowych przed wtargnięciem na jezdnię.

Na trasach przejazdu kolarzy obowiązuje zakaz parkowania pojazdów.

Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i zapraszamy na trasy wyścigów do oglądania zmagań polskich i zagranicznych kolarzy.

22 czerwca 2021, godz. 12:17
#Sport Rekreacja