Harmonogram odbioru odpadów bez zmian

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że harmonogramy odbioru odpadów dostarczone  do Państwa kilka dni temu ze zmniejszoną ilością odbiorów, zostały zmodyfikowane bez konsultacji z Urzędem Miejskim w Warcie.  Sytuacja epidemiczna, a co za tym idzie braki kadrowe  skłoniła firmę  do wprowadzonych zmian w dostarczonych harmonogramach na co nie ma zgody tut. Urzędu. Obowiązującym jest pierwotny harmonogram dostarczony do Państwa na przełomie grudnia /stycznia dostępny również na stronie gminawarta.pl w zakładce - harmonogram odbioru odpadów.

‼️ Odbiór odpadów na "starych" zasadach przywrócony zostanie od najbliższego poniedziałku. Mieszkańcy, którzy zgodnie z pierwotnym harmonogramem winni mieć odebrane odpady w dniach od 15-23.04 przy kolejnym odbiorze mogą wystawić zwiększoną ich ilość.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jednocześnie dziękujemy za czujność i zachęcamy do kontaktu w podobnych sytuacjach.

Burmistrz Warty

Krystian Krogulecki