Nabór kandydatów na stanowisko: Lokalny Animator Sportu

Burmistrz Warty ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: Lokalny Animator Sportu na obiekcie "Orlik" w 2021 roku.

Warunki pracy:

Praca w terminie: od 1 marca do 30 listopada 2021 roku.

Forma zatrudnienia: umowa – zlecenie.

Minimalna miesięczna liczba godzin:

a) w przypadku zatrudnienia jednego animatora na obiekcie w okresie jednego miesiąca liczba godzin zajęć rekreacyjno – sportowych udokumentowanych w "Dzienniku Pracy Animatora" wynosi 120 godzin:
- 60 godzin zajęć rekreacyjno – sportowych – umowa zlecenie z Gminą Warta
- 60 godzin zajęć rekreacyjno – sportowych – umowa z operatorem projektu

b) w przypadku zatrudnienia dwóch animatorów na obiekcie w okresie jednego miesiąca liczba godzin zajęć rekreacyjno – sportowych udokumentowanych w "Dzienniku Pracy Animatora" wynosi 60 godzin:
- 30 godzin zajęć rekreacyjno – sportowych – umowa zlecenie z Gminą Warta,
- 30 godzin zajęć rekreacyjno – sportowych – umowa z operatorem projektu

Wymagane kwalifikacje:

Ukończone 18 lat życia.

Posiadanie kwalifikacji i uprawnień do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo- rekreacyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa tj. m.in. instruktorzy, trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego.

Dobry stan zdrowia.

Dokładność w wykonywaniu zadań, uprzejmość, systematyczność, obowiązkowość, punktualność, dyspozycyjność, kreatywność.

Mile widziana udokumentowana praca z dziećmi i młodzieżą na stanowisku nauczyciela, trenera lub instruktora sportu i rekreacji.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

Inicjowanie, organizacja oraz prowadzenie zajęć i imprez sportowych dla różnych grup społecznych, w tym dla: dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Przeprowadzanie akcji promocyjnych, w tym organizacja imprez i wydarzeń sportowych dla społeczności lokalnej promujących zdrowy styl życia.

Współpraca z klubami sportowymi i innymi organizacjami pozarządowymi.

Współpraca ze szkołami i organizacjami sportowymi w celu popularyzacji aktywności fizycznej.

Dysponowanie sprzętem sportowym na obiekcie.

Prowadzenie harmonogramu korzystania z boisk i nadzór nad jego realizacją.

Angażowanie się w organizację turniejów i akcji społecznych inicjowanych lub objętych patronatem honorowym przez Ministra Sportu i Turystyki, jeśli te obejmują swoim zasięgiem obiekt, na którym pracuje animator.

Nadzór nad przestrzeganiem regulaminu przez osoby korzystające z obiektu.

Wymagane dokumenty

Podpisane CV opatrzone klauzulą upoważniającą do przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie

z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz uprawnienia trenerskie, instruktorskie ( nie dotyczy kandydatów zatrudnionych w poprzednich latach na stanowisku Animatora )

Program działań sportowo rekreacyjnych adresowanych do różnych grup społecznych, które kandydat zamierza realizować będąc Animatorem.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Warcie w godzinach urzędowania od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 w terminie do: 04.02. 2021 r. do godz. 14:00. Koperty powinny zawierać adnotację: "Nabór na stanowisko Lokalnego Animatora Sportu".

Na wybór kandydatów wpływ będą miały: kwalifikacje, doświadczenie zawodowe oraz przedstawiony program planowanych działań.

Burmistrz Warty zastrzega sobie prawo do zmiany określonych w ogłoszeniu warunków zatrudnienia Animatora w przypadku nieuzyskania dofinansowania w ramach programu "Lokalny Animator Sportu" w 2021 roku.

20 stycznia 2021, godz. 16:53
#Sport Rekreacja