Nadanie stopnia awansu oraz powierzenie stanowiska dyrektorom

Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Warcie odbyło się uroczyste wręczenie 2 nauczycielom aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Otrzymały je:

- Kinga Ciesielska – nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Władysława Łokietka w Rossoszycy,

- Monika Piórkowska– nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Cielcach.

Burmistrz Warty Krystian Krogulecki powierzył dziś również stanowiska dyrektorów szkół. Powierzenie otrzymali:

- Aleksandra Skowrońska – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Infułata Sarnika w Jakubicach,

- Ewa Russek – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Raczkowie,

- Hubert Kamola – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie,

- Lucyna Tworo – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Łokietka w Rossoszycy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego powodzenia!

#AktywnaGminaWarta

31 sierpnia 2024, godz. 12:55