OSP Cielce w Krajowym Systemie Ratowniczo Gaśniczym

Wczoraj Burmistrz Warty Krystian Krogulecki wraz z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Sieradz – st. bryg. Radosławem Jadwiszczakiem oraz przedstawicielami OSP Cielce podpisał trójstronne porozumienie dotyczące włączenia OSP Cielce do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego. Ww. jednostka jest obecnie włączona do systemu, natomiast na podstawie wcześniejszych porozumień termin jej włączenia upłynąłby w tym roku. Oprócz OSP Cielce do KSRG z terenu Gminy Warta należą: OSP Warta, OSP Proboszczowice oraz OSP Rossoszyca.

#AktywnaGminaWarta

27 lipca 2024, godz. 11:07