MISTRZOSTWA ŚWIATA JET SKI WORLD SERIES W OSTROWIE WARCKIM

START: 25 lipca 2024, godz. 08:00

Od 25 do 28 lipca odbędzie się 1. runda mistrzostw świata skuterów wodnych federacji Jet Ski World Series. Zawody rozgrywane będą codziennie od czwartku do niedzieli, w godzinach 8:00-18:00. Ostrów Warcki jest pierwszym z trzech przystanków mistrzostw świata. Kolejne rundy odbędą się w Stanach Zjednoczonych i Tajlandii. Na Jeziorsku rywalizować będzie około 250 zawodników z całego świata. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie do kibicowania!

Uwaga! Ważne informacje dla mieszkańców i turystów.

Prosimy, aby każdy mieszkaniec i turysta zachował ostrożność, ponieważ zawodnicy będą się ścigać i zdobywać punkty na dalsze edycje. W tym czasie nie należy wchodzić do wody. Dla publiczności jest dostępna trybuna, na którą serdecznie zapraszamy. Prosimy aby nie podchodzić do slipu, a kierować się na trybuny. Prosimy również o zachowanie porządku na trybunie i plaży, aby wszyscy mogli cieszyć się bezpiecznym i przyjemnym oglądaniem zawodów. Zapraszamy wszystkich miłośników sportów wodnych i adrenaliny na Mistrzostwa rangi światowej Federacji Ijsba oraz Jet Ski World Series (PWC) w Ostrowie Warckim w Porcie Jachtowym Jeziorsko. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

#AktywnaGminaWarta

24 lipca 2024, godz. 14:44