bip.gminawarta.pl facebook.com twitter.com youtube.com

Roxie Węgiel w Ostrowie Warckim

Udostępnij

Kolejne ciekawe inicjatywy powstają na ternie Gminy Warta. Gratulujemy pomysłu Hotelowi Superfala w Ostrowie Warckim. Prawie 100 uczestników z całej Polski bierze udział w VoiceStar Music Camp 2024 w Hotelu Superfala w Ostrowie Warckim nad Zalewem Jeziorsko. Pierwszy z nich rozpoczęło spotkanie z Roxie Węgiel.

Spotkanie z wokalistką to spełnienie marzeń uczestników obozu muzycznego. Mogą nie tylko porozmawiać ze swoją idolką, ale też wziąć udział w inspirujących rozmowach, czy zajęciach wokalnych prowadzonych przez Roksanę Węgiel. Zwieńczeniem zajęć z uczestnikami VoiceStar Music Camp był koncert Roxie w Hotelu Superfala.

Przez cały lipiec hotel będzie gościł uczestników kolejnych turnusów muzycznych, a także gwiazdy, z którymi spotkają się ich uczestnicy - Magdę Beredę oraz Thomsona i Barona z zespołu Afromental. Obóz muzyczny VoiceStar Music Camp powstał z myślą o wszystkich tych, którzy kochają śpiewać i chcieliby rozwinąć swoje umiejętności - niezależnie od poziomu zaawansowania.

Każdego dnia odbywają się zajęcia wokalne z zawodowymi trenerami głosu. W tym roku są to: Anna Szarmach - wokalistka soulowa, Adam Czapla - trener wokalny programu The Voice Kids oraz wokalistka i instruktorka śpiewu - Justyna Piętosa. Na zajęciach uczestnicy przygotowują się do najważniejszego momentu na obozie - do koncertu na zakończenie campu. Pracują nad poprawną emisją głosu, dykcją, realizują zajęcia w oparciu o najpopularniejsze metody wokalne. Każdy uczestnik ma możliwość zaśpiewać z profesjonalnym zespołem, a warsztaty odbywają się w grupach, w kameralnej atmosferze. Do dyspozycji uczestnicy obozu mają nie tylko hotel, ale też nowe, komfortowe domki.

#AktywnaGminaWarta

4 lipca 2024, godz. 19:53
#Aktualności 

głowne zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

Menu

Urząd Miejski w Warcie, Rynek im. Wł. St. Reymonta 1, 98-290 Warta, +48 43 82 87 100
Zapraszamy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00, Wtorek - czwartek: 7:30 - 15:30, piątek: 7:30 - 14:00.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe...