Rudunek, gotowy na poczęstunek!

W ostatnich miesiącach gruntownemu remontowi poddana została świetlica wiejska w miejscowości Zadąbrowie Rudunek. Najpierw pod koniec ubiegłego roku, zmodernizowane zostały sufity wszystkich pomieszczeń budynku, poprzez zastosowanie płyt sufitowych "Amstrong" oraz montaż nowego oświetlenia. W tym roku natomiast, kilka dni temu, zakończony został drugi etap prac.

Tym razem remontu doczekała się kuchnia świetlicy, gdzie wyrównano ściany poprzez zastosowanie płyt kartongipsowych, obniżono sufity z zastosowanie płyt "Amstrong". Na przygotowanych ścianach położono nowe płytki i wyposażono kuchnie w nowe meble. Dalsze prace miały miejsce na głównej sali, gdzie położono gładzie i pomalowano całą salę. Odświeżono również pomieszczenie magazynowe oraz toalety. Warto dodać, iż całość prac sprawnie i efektywnie wykonał nasz Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Liczymy, że tak pięknie odremontowana sala będzie teraz swoistym inkubatorem dla wielu wspaniałych spotkań lokalnej społeczności i przyczyni się do jeszcze trwalszego zacieśniania relacji pomiędzy mieszkańcami tegoż sołectwa i nie tylko!

23 maja 2024, godz. 18:45
#Inwestycje