Walne zebranie OSP Jeziorsko

Za nami kolejne roczne walne zebranie sprawozdawcze druhów z OSP Jeziorsko. Zarządowi jednostki udzielonego jednogłośnie absolutorium co było wynikiem bardzo dobrej działalności zarządu w minionym roku. Jednostka pozyskała:

- pojazd ratowniczo-gaśniczy marki Mercedes

- nową łódź motorowodną

- sprzęt dla młodzieżowej drużyny pożarniczej i uczniów pobliskiej Szkoły Podstawowej im. Władysława Reymonta w Jeziorsku w ramach realizacji Programu Wsparcia Edukacji.

- Cieszę się, że mogłem pomóc przy realizacji tych zadań. Przed nami nowe wyzwania i jestem przekonany że razem je zrealizujemy. Dziękuję za Waszą szlachetną służbę  na rzecz drugiego człowieka. Dzięki Wam mieszkańcy Gminy i przyjeżdżający turyści mogą się czuć się bezpiecznie- mówił podczas spotkania Krystian Krogulecki burmistrz Warty.

19 lutego 2024, godz. 16:19