32 Finał WOŚP w WCK w Warcie

START: 28 stycznia 2024, godz. 17:00

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra też w Warcie. Początek WOŚPowego Finału o godzinie 17 w Sali Widowiskowej Warckiego Centrum Kultury. Zachęcamy do udziału.

Przedmiotem licytacji będą gadżety WOŚP (plakaty, puszki, kalendarze, magnesy, breloczki, koszulki, apteczka, zegar ścienny itp. oraz przedmioty przekazane przez darczyńców między innymi Voucher od Burmistrza Warty Krystiana Kroguleckiego. Będzie to Voucher na weekend w Porcie Jachtowym "Jeziorsko" w Ostrowie Warckim (do wykorzystania w sezonie letnim od maja do września)- domek letniskowy dla 6 osób, rowerek wodny, płyta Chóru Męskiego Lutnia z Warty, album "Stach z Warty" oraz rejs żaglówką po Zbiorniku Jeziorsko. Podobny Voucher (dodatkowo z piórem burmistrza) będzie można również wylicytować na antenie Naszego Radia, tam licytacje rozpoczną się o godz. 11.

Podczas warckiego finału WOŚP nie zabraknie występów artystycznych. Wystąpią: Warcka Orkiestra Dęta, Chór Męski Lutnia z Warty, sekcje: taneczna, wokalna i gry na gitarze działające w Warckim Centrum Kultury.

Zachęcamy do wspólnego grania i licytowania!

25 stycznia 2024, godz. 15:00
#Kalendarz wydarzeń