bip.gminawarta.pl facebook.com twitter.com youtube.com

Występy przedszkolaków na Dzień Babci i Dziadka

Udostępnij

W Publicznym Przedszkolu w Warcie świętowano Dzień Babci i Dziadka. Dzieci wraz z nauczycielami przygotowały niezwykłe dwie gale, na które zaproszeni zostali wszyscy dziadkowie i babcie przedszkolaków. Przez dwa dni na halę sportową w Warcie przybyło ponad 400 osób, żeby obejrzeć niezwykłe występy swoich wnuków. Każda gala pod tytułem „Kochamy Was” rozpoczęła się od powitania gości przez dyrektor przedszkola Annę Cieślak, złożenia życzeń przez Burmistrza Warty Krystiana Kroguleckiego, a następnie na scenę wkroczyły absolwentki Publicznego Przedszkola w Warcie, które na skrzypcach wykonały piękne kolędy i pastorałki. Dumne i odważne przedszkolaki przy pomocy piosenek, wierszy i tańców wyraziły wdzięczność i miłość do swoich babć i dziadków.

W piątkowe przedpołudnie wystąpiły grupy starsze: "Pszczółki", "Skrzaty", "Krasnoludki", "Słoneczka" i "Stokrotki". W poniedziałek z kolei zaprezentowały się "Motylki", "Żabki" i "Muchomorki". Na zakończenie każdego ze spotkań wszystkie przedszkolaki zebrały się na scenie i zaśpiewały piosenkę pod tytułem „Babciu, droga babciu”, a następnie wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i drobne prezenty. Następnie dzieci wróciły z wychowawcami na sale a dziadkowie i babcie częstowali się napojami i pysznym poczęstunkiem przygotowanymi przez rodziców z każdych grup.

-Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, a wszystkim babciom i dziadkom życzymy samych pięknych chwil, zdrowia i satysfakcji z wnuków- dziękowali nauczyciele.

23 stycznia 2024, godz. 08:32
#Aktualności 
#Edukacja, Wychowanie 

głowne zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17

Menu

Urząd Miejski w Warcie, Rynek im. Wł. St. Reymonta 1, 98-290 Warta, +48 43 82 87 100
Zapraszamy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00, Wtorek - czwartek: 7:30 - 15:30, piątek: 7:30 - 14:00.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe...