Ostrzegamy mieszkańców przed nieuczciwymi oferentami

Uwaga! Apelujemy o zachowanie ostrożności!

Docierają do nas niepokojące sygnały od mieszkańców, że na terenie naszej gminy krążą ludzie, którzy oferują mieszkańcom dopłaty na wymianę pieca oraz dopłaty na ocieplenie domu w ramach Programu „Czyste Powietrze”, prosząc mieszkańców o przedstawienie dokumentów potwierdzających dochody- w celu zweryfikowania możliwości uzyskania dopłaty!

Jeżeli ktoś powołuje się na Urząd Miejski w Warcie- Gminę Wartę i nie posiada pisemnego upoważnienia Burmistrza Warty- to jest oszustem! Ostrzegamy mieszkańców przed nieuczciwymi oferentami!

Jako gmina prowadzimy dla mieszkańców punkt konsultacyjno - informacyjny Programu Czyste Powietrze! Informacje odnośnie działania naszego punktu są zamieszczone na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych wymianą źródła ciepła oraz termomodernizacją budynku.

Poniżej zamieszczamy prawidłowy komunikat, który otrzymaliśmy od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, prosimy o zapoznanie się z treścią.

Prosimy o zachowanie ostrożności i w razie problemów czy wątpliwości o kontakt z Urzędem Miejskim w Warcie.

12 stycznia 2024, godz. 13:45