bip.gminawarta.pl facebook.com twitter.com youtube.com

Turniej Siatkarski w Warcie

Udostępnij

6 stycznia na Hali Sportowej w Warcie odbył się turniej siatkarski zorganizowany przez Stowarzyszenie Koksownia. W imprezie wzięło udział 11 drużyn, reprezentujących różne regiony i miasta.

Turniej cechował się bardzo wysokim poziomem rywalizacji, a zawodnicy zaprezentowali umiejętności na najwyższym poziomie. Na pierwszym miejscu 

uplasowali się zawodnicy z drużyny Tarpany Ostrzeszów, zdobywając tytuł zwycięzców turnieju. Drugie miejsce przypadło drużynie Highball Poznań, która także imponowała swoją grą. Na trzecim miejscu znaleźli się reprezentanci Plaży Strumiany z Burzenina, zdobywając brązowy medal.

Warto również podkreślić wysiłek drużyny gospodarzy, Koksowni Warta, która mimo zaciętej rywalizacji zajęła zaszczytne czwarte miejsce. Ich determinacja i zaangażowanie zyskały uznanie publiczności. Turniej Stowarzyszenia Koksownia był nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do integracji społeczności związanej z tym sportem. Atmosfera panująca na hali sportowej była pełna entuzjazmu i  współzawodnictwa.

-Wszystkie drużyny zasługują na pochwałę za udział w turnieju, który przyczynił się do promocji sportu oraz umocnienia więzi między uczestnikami. Jesteśmy dumni z udanego wydarzenia, które z pewnością zostanie zapamiętane przez wszystkich uczestników i kibiców- mówi Hubert Nowak, prezes Stowarzyszenia Koksownia.

Drużyny, które wzięły udział w turnieju:

Plaża Strumiany z Burzenina

Projekt Highball z Poznania

OpiekunUbezpieczenia.pl z Łodzi

KOKSOWNIA z Warty

EMP Sieradz z Sieradza

Tarpany Ostrzeszów z Ostrzeszowa

Atomówki z Warty

Parzew Team z Parzewa

KS Libero Czarnocin z Czarnocina

Łapanka Team z Turku

Bad Boys z Tądowa

8 stycznia 2024, godz. 11:19
#Aktualności 
#Sport Rekreacja 

głowne zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12

Menu

Urząd Miejski w Warcie, Rynek im. Wł. St. Reymonta 1, 98-290 Warta, +48 43 82 87 100
Zapraszamy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00, Wtorek - czwartek: 7:30 - 15:30, piątek: 7:30 - 14:00.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe...