bip.gminawarta.pl facebook.com twitter.com youtube.com

Koncert Noworoczny Warckiej Orkiestry Dętej

Udostępnij

START: 7 stycznia 2024, godz. 17:00

7 stycznia odbędzie się koncert noworoczny Warckiej Orkiestry Dętej. W programie koncertu usłyszycie znane świąteczne przeboje polskie i zagraniczne a także tradycyjne polskie kolędy.

Na pierwszym tego typu koncercie noworocznym organizowanym przez Warcką Orkiestrę Dętą będzie można usłyszeć znane świąteczne przeboje polskie i zagraniczne w akompaniamencie Warckiej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Mariusza Pawlaka. W towarzystwie orkiestry zaśpiewa Agnieszka Biedka. Nie zabraknie również tradycyjnych polskich kolęd i wiele innych, które będzie można również wspólnie razem z zespołem zaśpiewać.

- Zależy mi aby wszyscy członkowie i uczniowie szkółki muzycznej przy Warckiej Orkiestrze Dętej podnosili swoje umiejętności i wiedzę z zakresu kultury muzycznej jak i szeroko pojętego współdziałania zespołowego zarówno w strukturach orkiestrowych WOD jak i dodatkowo w szkołach muzycznych. Oprócz rozwoju umiejętności gry na instrumentach ważne jest wsparcie organów samorządowych w kwestii zakupów nowych bardzo dobrej klasy instrumentów, umundurowania oraz partycypacja finansowa przy organizacji wydarzeń i wyjazdów szkoleniowych. Priorytetem dla mnie jest punktualność zarówno w grze swoich partii jak i podczas przychodzenia na zajęcia indywidualne i próby grupowe. Całość przekłada się na efekty i samorealizację członków w dziedzinie amatorskiego ruchu muzycznego- mówi dyrygent orkiestry Mariusz Pawlak.

Koncert odbędzie się o godzinie 17 w Warckim Centrum Kultury. Wstęp wolny. 

4 stycznia 2024, godz. 12:57
#Kalendarz wydarzeń 

głowne zdjecie

Menu

Urząd Miejski w Warcie, Rynek im. Wł. St. Reymonta 1, 98-290 Warta, +48 43 82 87 100
Zapraszamy: Poniedziałek: 7:30 - 17:00, Wtorek - czwartek: 7:30 - 15:30, piątek: 7:30 - 14:00.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe...