Szlachetna Paczka w Gminie Warta

13 rodzin z terenu Gminy Warta zostało włączonych do akcji Szlachetna Paczka. Darczyńcą jednej z nich została "drużyna" składająca się z: Urzędu Miejskiego w Warcie, MOPS w Warcie, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Warcie, Warckie Centrum Kultury, ZWiK Warta Sp. z o o. oraz sklep NeoPunkt Warta.

Wybrana rodzina otrzymała nową kuchenkę gazową z butlą i została wyposażona w artykuły spożywcze, środki czystości, pościel oraz wiele innych artykułów i urządzeń  ułatwiające codzienne funkcjonowanie.

Dziś Burmistrz Warty Krystian Krogulecki w imieniu wszystkich darczyńców przekazał wybranej rodzinie przygotowane "prezenty"- Dziękuję wszystkim za pomoc, w tym wolontariuszom ze Szlachetnej Paczki Gminy Warta Razem możemy więcej!

18 grudnia 2023, godz. 09:08