Zakończenie projektów finans. w ramach naboru Sołectwo na plus

Zakończono realizację projektów finansowanych z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych w sołectwach, w ramach naboru „Sołectwo na plus”. W ramach zadań wykonano następująco prace w poszczególnych sołectwach:

1. „Doposażenie kuchni oraz remont świetlicy wiejskiej w sołectwie Gołuchy-Łabędzie” –

w ramach zadania pomalowano pomieszczenie świetlicy wiejskiej oraz doposażono kuchnie w sprzęt AGD.

2. „Sołectwo na plus. Wymiana okien w świetlicy w sołectwie Kamionacz” – w ramach zadania w świetlicy wiejskiej została wymieniona stolarka okienna.

3. „Remont sufitu w Domu Ludowym w Klonówku” – w ramach zadania w Domu Ludowym wykonano podwieszany sufit wraz z dociepleniem poddasza.

4. „Aktywny Małków” – w ramach zadania zakupiono i zamontowano przy Domu Ludowym zewnętrzny stół do gry w tenisa stołowego oraz urządzenie siłowni zewnętrznej typu wioślarz.

5. „Wspólny kąt dla wszystkich-prace remontowe w świetlicy wiejskiej sołectwa Miedźno” – w ramach zadania w świetlicy wiejskiej została wymieniona stolarka okienna i drzwiowa.

6. „Remont i wyposażenie kuchni w budynku OSP w Woli Miłkowskiej stanowiącego świetlicę wiejską” - w ramach zadania wyremontowano kuchnię (położono płytki, pomalowano, wymiana drzwi) i doposażono (meble kuchenne, sprzęt AGD, naczynia, zastawa stołowa, sztućce).

7 grudnia 2023, godz. 13:49
#Inwestycje