Samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Jeziorsko

Wczoraj miałem zaszczyt uczestniczyć w gminnym święcie DNIA STRAŻAKA, podczas którego Osp Jeziorsko świętowała poświęcenie i przekazanie ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki Mercedes.

Jeszcze raz wszystkim druhnom i druhom DZIĘKUJĘ za szlachetną służbę na rzecz drugiego człowieka. Dzięki Wam mieszkańcy Gmina Warta mogą się czuć bezpiecznie.

Bądźcie zawsze wierni maksymie „Bogu na chwałę ludziom na pożytek”.

Dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli którzy czynili starania aby ww. pojazd został przekazany do OSP Jeziorsko. W sposób szczególny podziękowania należą się Panu generałowi nadbryg. Grzegorzowi Janowskiemu - Łódzkiemu Komendantowi Wojewódzkiemu PSP w Łodzi.

#AktywnaGminaWarta

1 maja 2023, godz. 16:43