Zapraszamy na spotkanie autorskie książki pt.: "Polska Pani Warta

,Książka "Polska Pani Warta" poświęcona jest rzece Warcie, a powstała z inicjatywy społecznej Klubu Regionalistów w Gorzowie Wielkopolskim. Ma ona charakter popularnonaukowy, opowiada nie tylko o rzece Warcie od źródeł do ujścia, ale także o miastach i ludziach tam mieszkających.

Jest to praca zbiorowa obejmująca różne dziedziny, między innymi zamieszczone są baśnie i legendy. Ciekawa szata graficzna i bogactwo ilustracji autorstwa najlepszych fotografów zachęca nie tylko do oglądania książki ale i do planowania krajoznawczych wypraw lub choćby krótkich spacerów.”

17 marca 2023, godz. 13:25