Protest mieszkańców Bartochowa

Szanowni Państwo,
W chwili obecnej jesteśmy na terenie byłego składowiska odpadów w Bartochowie, gdzie trwa spotkanie przedstawicieli Przedsiębiorstwa Komunalnego w Sieradzu z radnymi miejskimi miasta Sieradz.

Niestety pomimo Naszych próśb i argumentów nie zostaliśmy na nie wpuszczeni.

To Nas nie złamie i nie zrazi! Jesteśmy tutaj i po zakończonym spotkaniu będziemy prosić radnych z Sieradza oraz Panią Prezes Katarzynę Hess o spotkanie, komentarz i odpowiedzi na Nasze pytania.

Przykre jest, że pomimo zgłaszanego przez Nas problemu i mojego listu otwartego do radnych z Sieradza na spotkanie przybyło dzisiaj jednynie siedmiu radnych z Sieradza, czyli raptem 1/3 całej rady.

Jesteśmy tutaj i będziemy tak długo, aż uwolnimy Naszą małą ojczyznę przez nielegalną pseudorekultywacją

15 marca 2023, godz. 14:11